CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Jak kombinovat barvu roku?

Klasická modrá, která bude vládnout v letošním roce, je barvou klidu, uspokojení a souladu.

TRENDY

Facebook share

 

Jak kombinovat barvu roku?

 
06.03.2020
 

Klasická modrá, která bude vládnout v letošním roce, je barvou klidu, uspokojení a souladu. Symbolizuje něhu, věrnost, důvěru a moudrost. Barvu roku pravidelně vybírá mezinárodní skupina expertů z oblasti designu, architektury a módy, americká společnost Pantone.


 

Modrá je barva, která vyvolává pocit něhy, pohody a oddanosti. Je barvou čistoty a důvěryhodnosti. Ne nadarmo si Climax ji zvolil jako svou hlavní a dominantní firemní barvu.

 

Modrá barva v interiéru

Modrá má nekonečně mnoho odstínů od ledové modré, přes ocelovou, tyrkysovou, inkoustovou, modrozelenou, azurovou až po oblíbenou námořnickou či karibskou modř.

 

Moderní interiér

Jak to tedy udělat, aby váš interiér byl trendy, a přitom jste se nemuseli pouštět do nákladných rekonstrukcí? Stačí si pohrát s různými doplňky. Změnu tak vykouzlíte například pomocí polštářů, přehozů, nábytku nebo Climax látkového stínění.

 

Trendy kombinace s modrou

Všechny odstíny modré se navzájem dobře kombinují tón v tónu. Výborně působí vedle jakéhokoliv dalšího materiálu jako je kov, dřevo, kámen nebo sklo.

 

  V interiéru hravě a hezky působí právě kombinace modré s bílou. Navíc při použití bílé Climax japonské posuvné stěny je pokoj nejen barevně sladěný, ale i opticky rozdělený. Jejich výhodou je nenáročná údržba oproti klasickým záclonám a závěsům. 

 

  V dětském nebo studentském pokoji pomocí modré vykouzlíte útulnou a příjemnou atmosféru. Modrá látková roletka tak mladé studenty inspiruje a uklidňuje. Snadněji se tak můžou ve svém království soustředit na učení. Navíc roletka chrání před nechtěnými zraky zvenčí, a pořídíte je s prodlouženou 4letou zárukou.

 

Modrá je barvou vody, moře

 

  Modrá je doporučována i do relaxačních místností, koupelen nebo ložnic, které promění v romantická místa.

 

Modrá kolem sebe snese jak tlumené, tak veselé barvy opačného barevného spektra - červené, zelené nebo žluté. Ovšem u spojení tmavších odstínů, například tmavě modré a černé je třeba si dát pozor, aby nepůsobily příliš tvrdě.

další články

 
Nevyhazujte peníze oknem. Pořiďte si venkovní roletyChytré žaluzie pro pohodlnější životDovolená na teraseStínění pro panelové a rezidenční domyV létě s pergolou o místnost navíc
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT