CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Naše hodnoty

V Climaxu podporujeme tvořivost, slušnost, respekt a poctivé chování.

Dodržujeme stanovené firemní hodnoty, zásady a principy. Více si můžete přečíst v našem ETICKÉM KODEXU

 

KODEX ETICKÉHO CHOVÁNÍ VE SPOLEČNOSTI

SERVIS CLIMAX a.s.

 

 

Všichni zaměstnanci, stejně jako členové vedení, jsou vázáni tímto kodexem. Stanovuje hodnoty, zásady a principy, které definují fungování společnosti SERVIS CLIMAX i všech jejích dceřiných společností. Cílem vedení firmy je dodržovat etické standardy a vytvořit pracovní prostředí, které podporuje tvořivost, slušnost, respekt a poctivé chování.

 

Dodržování zákonů a jiných předpisů

Při všech svých aktivitách a při všech svých rozhodnutích dodržujeme platné zákony a další nařízení     jak v České republice, tak v zahraničí.

 

Spravedlivé a férové pracovní podmínky

Všichni zaměstnanci musejí mít zajištěno bezpečné a zdravé prostředí. Je proto nutné, aby byly důsledně dodržovány bezpečnostní předpisy a postupy. Společnost považuje své zaměstnance za velkou hodnotu, každý má příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji. Společnost odsuzuje jakoukoliv formu diskriminace. Každý zaměstnanec má právo na spravedlivé zacházení, respekt a úctu, a to jak ze strany vedení, tak ze strany svých kolegů.

 

Zájmy zákazníka

Všichni zaměstnanci znají účel společnosti a uvědomují si, že společný úspěch závisí na tom, jak se bude dařit našim zákazníkům, a na tom, jaký produkt, službu a servis jim budeme poskytovat. Jsme tady pro naše zákazníky a především díky nim. Tomu podřizujeme všechny naše aktivity a naše rozhodnutí. 

 

Spravedlivá hospodářská soutěž

Podporujeme férovou hospodářskou soutěž. Ke konkurentům přistupujeme s pokorou a respektem k tomu, co dokázali. Přistupujeme k nim jako k firmám, od kterých se můžeme učit, a to nejlepší případně implementovat u nás. Podporujeme spolupráci konkurenčních firem, která povede ke zlepšení celkové situace na trhu stínicí techniky v rámci Evropy.

 

Nakládání s majetkem

Všichni zaměstnanci odpovídají za řádné a pečlivé nakládání s majetkem společnosti. Každý zaměstnanec je povinen chránit majetek firmy proti ztrátě, poškození, zničení, zneužití nebo zpronevěře.

 

Střety zájmů

Zaměstnanci jsou vůči společnosti loajální. Za každých okolností je potřeba zamezit situacím, kdy by byly jejich osobní zájmy v rozporu se zájmy celé společnosti. V případě, že taková situace nastane, jsou všichni zaměstnanci povinni hájit společný zájem firmy. Společnost striktně vystupuje proti korupci a úplatkářství.

 

Důvěrnost a ochrana údajů

S veškerými údaji a daty je ve společnosti nakládáno důvěrně, plně v souladu se zákony na ochranu dat. Je povinnost zachovávat mlčenlivost o důvěrných a citlivých informacích týkajících se fungování společnosti a osobních dat.

 

 

Naše budoucnost

 

„Při budování naší společnosti pro mě byly vždy důležité tyto vlastnosti: tvořivost, pracovitost, inteligence, přátelskost, slušnost. Tyto hodnoty nám pomáhají k tomu, abychom se každý den o kousek zlepšili. Když se takto budeme chovat dostatečně dlouho, není nic, co by nás zastavilo na naší cestě stát se jedním z nejlepších výrobců stínicí techniky na světě."

 

Miroslav Jakubec, zakladatel společnosti

Naše pravidla

 

Při komunikaci věnujeme vždy plnou pozornost našim kolegům a obchodním partnerům.

Komunikujeme na principu rovnoprávnosti, otevřeně, čestně, s úctou a férově.

Učíme se ze zkušeností druhých a předáváme jim ty své.

P odporujeme samostatnou práci, delegujeme odpovědnost.

Umíme naslouchat, spojujeme síly při nalézání nejlepších řešení.

Vztahy se zákazníky a dodavateli řídíme na partnerské a profesionální úrovni.

 

Naše odpovědnost

 

Stabilita pracovního místa


Jsme férový a transparentní zaměstnavatel a máme velký zájem na stabilitě pracovních míst. Vztah zaměstnanec - zaměstnavatel je založen na vzájemné sounáležitosti.

Celoživotní vzdělávání

 

Osobní rozvoj zaměstnanců je pro nás důležitý. Pracovat v naší společnosti znamená zdokonalovat své znalosti a dovednosti, rozšiřovat je a předávat dál.

Práce a rodina


Mnozí z nás se kromě svého zaměstnání chtějí a musejí starat o své blízké - o děti nebo i o starší rodinné příslušníky, kteří potřebují pomoc. Chceme těmto zaměstnancům vycházet maximálně vstříc, protože vstřícný přístup k rodině je nedílnou součástí naší firemní kultury.

Výrobky s pozitivním dopadem na životní prostředí


Naše výrobky pomáhají šetřit energii a přispívají tak k lepšímu životnímu prostředí. Neustále pracujeme na zefektivnění výroby a úspoře zdrojů. Vždy prověřujeme zavedené metody a zavádíme nové postupy.

Společenská odpovědnost

 

Jsme odpovědní ve vztahu k našemu okolí. Všímáme si lidí a věcí kolem nás a snažíme se pomáhat. Podporujeme lidi, kteří neměli tolik štěstí jako my - sociálně slabé nebo hendikepované. Radost nám dělá i podpora dětí a mládeže v kulturních a sportovních aktivitách.

 
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT