Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Nevyhazujte peníze oknem

Facebook share
 

06.09.2017

Trendy
 

Vsetín 5. září 2017 - Až 40 % z celkové ztráty tepla uniká z našich domovů okny a dveřmi. Venkovní rolety jsou nejlepší a nejefektivnější zábranou před únikem tepla skrz okno. V zimě zajišťují dodatečnou izolaci a tím minimalizují tepelné ztráty, v horkých letních dnech naopak redukují příjem tepla. Rolety toho ale nabízejí mnohem víc - ochranu soukromí, zvukovou izolaci, ochranu před nepříznivým počasím, zvyšují bezpečnost a díky integrované síti proti hmyzu vyřeší problémy s obtížným hmyzem.

 

 

Venkovní rolety CLIMAX jsou dokonalým řešením pro kterékoli klima nebo roční období, protože v létě brání tomu, aby v pokoji bylo příliš horko, v zimě v pokoji udržují teplo a v kteroukoli denní dobu umožňují úplné zabránění přístupu světla dovnitř.

Ať už se rozhodnete pro přiznanou roletovou schránku nebo podomítkovou variantu, CLIMAX nabízí velký výběr různých tvarů, barev a provedení, které otevírají téměř neomezené tvůrčí možnosti.

 

 

Roletové pancíře CLIMAX jsou mnohostranné stejně jako přání, která jsou na ně kladena. Od jednoduché duté lamely z PVC pro malá okna až po válcované, velice kvalitní hliníkové lamely se silnou vrstvou laku vypěněné polyuretanovou pěnou.

Ceny rolet pro okno v nejčastějším rozměru 1,3 x 1,7 m se pohybují okolo 8 500 korun za provedení s přiznaným boxem, 9 600 korun za podomítkové provedení a 11 800 korun při instalaci do stavebního překladu Heluz. Všechny ceny zahrnují pohodlný motorový pohon.

 

Rolety schované pod fasádou. Neviditelné, a přesto funkční

Roletové schránky připravené k omítnutí představují ideální řešení pro novostavby. Roletová schránka je schovaná do fasády. Podomítkové rolety CLIMAX nevytváří žádné tepelné mosty způsobené montáží před oknem. Venkovní revizní klapka umožňuje snadné servisní zásahy a případné opravy je možné provést rychle a čistě. U podomítkových rolet je vyšší tepelná a zvuková izolace než u běžných zděných schránek, schránek v překladu a nadokenních schránek.

 

   
Stažená roleta má stejnou teplotu jako fasáda domu, což dokazuje její vynikající izolační vlastnosti. Tepelný most způsobuje okenní překlad. Termosnímek celého domu s viditelnými rozdíly jednotlivých otvorů. Nejvíce izolují venkovní rolety.

 

Dodatečné řešení při rekonstrukci

Předokenní rolety s viditelným boxem jsou určené k dodatečné montáži do již dokončeného domu, kde je schránka předsazená před okno a je viditelná. Vodicí lišty se montují na rám okna nebo na fasádu. Pokud se majitel rozhodne pro pohodlnější motorové ovládání rolet, je nutné ke každé roletě přivést napájení 230 V. Nejvhodnějším ovládáním pro dodatečně instalované motorové rolety je bezdrátové ovládání, které umožňuje minimalizovat elektroinstalační zásahy do již dokončených omítek.

 

Elegantní předokenní s_onro®

Patentovanou hliníkovou lamelu s_onro® můžeme nastavit tak, že do místnosti propouští až 21 % světla. Lamela nám přes den umožňuje výhled ven a možnost větrat i při stažené roletě, nebo úplné zatemnění v uzavřeném stavu. V poslední době se velice často na jednom domě kombinují venkovní rolety s venkovními žaluziemi. Rolety se používají většinou v pokojích, kde se spí a odpočívá, venkovní žaluzie v pokojích, kde probíhá denní běžný ruch.

 

2v1

CLIMAX vyrábí venkovní rolety také v provedení s integrovanou rolovací sítí proti hmyzu. Jde o velmi propracované spojení venkovní rolety a sítě proti hmyzu. V boxu jsou umístěny dvě hřídele, síť tedy lze ovládat naprosto nezávisle na roletě.

 

Rolety vás budou poslouchat na slovo

Elektromotory se starají o to, že je možné ovládat stínicí techniku CLIMAX zcela jednoduše stisknutím tlačítka nebo automaticky. Výkonné elektromotory, neviditelně ukryté, pracují tiše, spolehlivě a bezúdržbově. Motor uvedou do provozu senzory, časová automatika či lehký dotyk prstu na vypínači, popř. bezdrátovém dálkovém ovladači. Motorizace stínicí techniky vždy představuje větší pohodlí. Je jedno, zda je motorizace projektována již ve fázi novostavby nebo se provede dodatečně až při renovaci. Moderní systémy dálkového radiového ovládání nepotřebují žádné dodatečné kabelové ovládací rozvody. Hodí se především k dovybavení stávajících roletových systémů.

 

Proč roletové systémy CLIMAX?

  1. Ochrana před vtíravými pohledy zvenčí - větší pocit soukromí ve vlastním domově
  2. Úspora energie - zvýšení tepelné izolace, šetří náklady na energie a vytápění
  3. Ochrana před vloupáním - dodatečné zvýšení bezpečnosti odradí případné zloděje
  4. Ochrana před sluncem - příjemný chlad a stín během horkých letních dnů
  5. Ochrana před nepříznivým počasím - chrání okna před poškozením krupobitím
  6. Zvuková izolace - omezuje hluk zvenčí až o polovinu
  7. Síť proti hmyzu - přes integrovanou síť se nepříjemný hmyz nedostane dovnitř
  8. Stabilita - nekorodující hliník zajišťuje dlouhou životnost a nenáročnost na údržbu
  9. Pohodlné ovládání - pomocí popruhu, ruční klikou nebo komfortně elektrickým pohonem

 

Jana Čadová, CLIMAX
+420 571 405 614
j.cadova@climax.cz
  Lukáš Jungbauer, doblogoo
+420 724 729 773
lukas@doblogoo.cz

 

Společnost CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice. Zaměstnává 428 zaměstnanců a patří k významným zaměstnavatelům ve Zlínském kraji. Na trhu působí již od roku 1993 a po celou dobu své existence klade důraz na kvalitu a špičkové zpracování svých výrobků. Výroba, sídlo společnosti a vlastní vývojové centrum se nachází ve Vsetíně. Více než polovina všech výrobků směřuje na export do zemí západní Evropy. CLIMAX vyrábí venkovní žaluzie a rolety, markýzy, svislé fasádní clony, vnitřní látkové stínění, pergoly, sítě proti hmyzu a vnitřní žaluzie.

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.