Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Pomáháme, protože chceme

Facebook share
 

12.03.2018

Aktuality
 

Firemní projekt s příznačným názvem POMÁHÁME vstupuje do svého čtvrtého roku života. Myšlenka rozdělovat část zisku ze své firmy mezi lidi, kteří neměli tolik štěstí a zdraví jako ostatní, a zlepšovat tak jejich životy, se před lety zrodila v hlavě majitele CLIMAXu Mirka Jakubce

 

Nejeden příběh nás chytl za srdce

I když v CLIMAXu pomáháme už dlouhodobě, ze začátku šlo především o jednorázové dary. Před třemi lety jsme se rozhodli dát naší podpoře jasný řád a pravidelně ji rozdělovat mezi potřebné. S tímto záměrem jsme založili projekt POMÁHÁME, který za svou existenci podpořil již 45 organizací a 35 lidí částkou téměř 1 300 000 Kč. Jenom v minulém roce se podpora vyšplhala na 470 000 Kč. První žádost o podporu z projektu POMÁHÁME k nám do CLIMAXu poslali 11. 11. 2014 ze vsetínské speciální a praktické základní školy. CLIMAX škole tenkrát přispěl 35 000 Kč na nákup hmatových, zrakových a sluchových pomůcek pro jejich žáky. Žádostí o pomoc však dostáváme spoustu a za celou dobu se nám jich sešlo více než 250.

„Bylo a je vždy těžké vybírat mezi všemi žádostmi, které k nám přicházejí, a i kdybychom chtěli podpořit všechny, tak to prostě nejde. Proto se snažíme k výběru z žádostí přistupovat citlivě a s respektem," hodnotí projekt Mirek Jakubec.


Pomáháme nejen nemocným

Peníze jsme poslali například vsetínské Diakonii nebo Charitě. Podpořili jsme také dopravu pro seniory. Azylovému domu jsme zajistili nové vybavení pokojů pro maminky s jejich dětmi. Zakoupili jsme různé rehabilitační a terapeutické pomůcky, moderní přístrojová vybavení. Podpořili jsme i vzdělávání a volný čas dětí. Rekordní sumu, rovných 107 000 Kč jsme loni na podzim zaplatili za přistavení Protidrogového vlaku ve Vsetíně, který poukazoval na nebezpečí užívání drog.

Jsme firmou, které není lhostejný okolní svět a lidí v něm. A i když je pravda, že peníze zdraví nenahradí, mohou pomoci zkvalitnit život. Proto dětem, dospělým, ale i organizacím budeme pomáhat také i v letošním roce.

 

Jana Čadová
šéfredaktor

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.