CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Projekt Pomáháme

Projekt POMÁHÁME byl založený s cílem dlouhodobě pomáhat lidem nebo organizacím, které nemají takové štěstí, a nezažívají stejný úspěch jako my.

AKTUALITY

Facebook share

 

Projekt Pomáháme

 
01.02.2017
 

Přispíváme k lepším životům

Projekt POMÁHÁME byl založený s cílem dlouhodobě pomáhat lidem nebo organizacím, které nemají takové štěstí, a nezažívají stejný úspěch jako my. Proto už dlouhodobě podporujeme a pomáháme s důrazem na cílenou a adresnou pomoc. Věříme, že se jedná o správnou věc a jedině konkrétními kroky můžeme společně s vámi tento cíl a tím i nepřímo poslání naší společnosti reálně naplnit. V minulém roce se nám podařilo přispět, finančně pomoci a tím tak zkvalitnit život lidem napříč celým Českem. Podpořili jsme děti, dospělé a organizace zhruba 410 000 Kč. Přispěli jsme například na rehabilitační cvičení a zdravotní pobyty. Zakoupeny byly terapeutické pomůcky nebo moderní přístrojové vybavení. Nemalou částkou jsme podpořili i regionální sociální organizace.

Zaměstnanci Climaxu dobrovolníky

Naši zaměstnanci se také sami aktivně zapojili do pomoci potřebným. V rámci projektu Pomáháme, přispěli na dobrou věc. Svými dobrovolnými příspěvky vybrali částku potřebnou na nákup sluchadel pro Gabrielku Hruškovou ze Vsetína, která od narození trpí těžkou sluchovou vadou a vývojovou poruchou. Za měsíc, co naši zaměstnanci přispívali do kasiček, se výtěžek sbírky vyšplhal na krásných 10 740 Kč. Dohromady tedy s finančním darem naší společnosti ve výši 20.000 Kč jsme rodině Hruškových předali šek na 30 740 Kč. Za tuto částku mohli rodiče Gábince sluchadla koupit. Jejich pořizovací cena totiž byla 30 000 Kč.

Nemocným dětem a hendikepovaným chceme pomáhat i nadále. Projekt Pomáháme pokračuje i v letošním roce. Svůj úspěch a prosperitu si nechceme nechat pro sebe. Proto pomáháme tam, kde je potřeba.

Projekt POMÁHÁME je otevřený všem. Bez rozdílu. Každý osobní příběh má svou hodnotu, svůj význam a může být pro nás inspirací.
Těší nás, když můžeme pomoci!

Zpracovala Jana Čadová, tisková mluvčí

Projekt Pomáháme
Projekt Pomáháme
Projekt Pomáháme
Projekt Pomáháme
Projekt Pomáháme
Projekt Pomáháme
 

další články

 
CLIMAX se nezúčastní veletrhu R+T ve Stuttgartu 2022CLIMAX se rozrostl o novou výrobní haluCLIMAX má svoji vlastní aplikaci na vizualizaci stíněníZahradní slavnost 2021Jak si zpříjemnit home office
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT