CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Stínění do dětského pokoje. Jak ho zatemnit a zároveň zútulnit?

Ať už očekáváte příchod miminka nebo máte doma neposedné školáky, pro všechny děti chcete to nejlepší.

TRENDY

Facebook share

 

Stínění do dětského pokoje. Jak ho zatemnit a zároveň zútulnit?

 
20.04.2018
 

Ať už očekáváte příchod miminka nebo máte doma neposedné školáky, pro všechny děti chcete to nejlepší. Kvalitní stínění dokáže dětský pokoj nejen správně zatemnit, ale umí také rozvíjet dětskou představivost. Protihmyzové sítě zase chrání před otravným hmyzem i nežádoucím pylem. Se stíněním CLIMAX zvládnete proměnit každý pokojíček na příjemné a bezpečné útočiště.

Místo pro fantazii i odpočinek

Dětský pokojíček je místem pro hry a klidný spánek. Látkové rolety stimulují děti při hraní, rozvíjejí jejich tvořivost a zatemňují místnost během spánku. „Látkové rolety zažívají svou renesanci. Jsou méně náročné na údržbu než klasické záclony a závěsy, snadno zkrotí nebezpečné sluneční paprsky a současně ochrání soukromí před nechtěnými zraky zvenčí," říká David Žabčík, obchodní ředitel společnosti CLIMAX. Nápadité a přitom vkusné motivy navíc dokreslí atmosféru místnosti, ale do dětského pokoje se instalují především pro své užitné vlastnosti. Manipulace s nimi je tichá, takže nebude děti rušit ze světa snění.
 

 

 

Zkrotí slunce a dodá pokoji šmrnc

Pro starší školáky je ideálním řešením plisé. Přizpůsobí se všem typům oken a dveří, ať už v pravidelném či atypickém tvaru. „V dětských pokojících vypadají hezky a svěže a mívají je rády i starší děti. Při výběru pestřejších materiálů je však dobré být opatrnější, aby pokoj ve výsledku nebyl překombinovaný," dodává David Žabčík.

 

CLIMAX tip: Možná si to ani neuvědomujete, ale šňůrky na roletách a žaluziích jsou pro děti dost nebezpečné a hrozí, že by se do nich mohly zamotat a uškrtit. Všechny výrobky CLIMAX jsou upraveny tak, aby žádné takové riziko nehrozilo. CLIMAX nabízí jen rolety a žaluzie bez šňůrek nebo se šňůrkami, na které však děti v žádném případě nedosáhnou.

 

Venkovní rolety ochrání před světlem i hlukem

Nejen novorozenci, ale i starší děti mají vyšší potřebu spánku než dospělí. Důležité je, aby si děti od malička navykly na pravidelný režim. Od narození je proto zvykáme na rozdíl mezi dnem a nocí. Usínat by měly vždy na stejném místě, neměly by být rušeny hlukem, světlem a nežádoucím teplem. Díky venkovním roletám nemusíte ani v létě chladit pokoj klimatizací, protože účinně odrážejí horko z venku. Navíc chrání proti stále narůstajícímu světelnému smogu, můžete je regulovat na dálku nebo si u nich nastavit automatické časové ovládání.

 

 

Sítěmi proti hmyzu a pylu

Před nezvanými hmyzími hosty děti při větrání spolehlivě ochrání sítě proti hmyzu. Jsou estetické, praktické a snadno se instalují na jakýkoli typ oken či dveří. Lezoucí a létající hmyz nebo pyly jsou nejen na obtíž, ale představují také zdravotní riziko. Jediným spolehlivým způsobem, jak větrat podle libosti a současně nemít doma ani jedinou vosu nebo včelu, je pořídit si praktické sítě proti hmyzu s protipylovou výplní, což ocení zejména alergici.

 

Jana Čadová, CLIMAX
+420 571 405 614
j.cadova@climax.cz
  Lukáš Jungbauer, doblogoo
+420 724 729 773
lukas@doblogoo.cz

produkty v tomto článku

 

Venkovní rolety

 
 

Látkové rolety

 
 

Sítě proti hmyzu

 
 

další články

 
Dovolená na teraseStínění pro panelové a rezidenční domyV létě s pergolou o místnost navícJak kombinovat barvu roku?Venkovní žaluzie vs. rolety.
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT